Kompozitní horoskop (kompozit)

Kompozitní horoskop je skvělým doplňkem práce každého astrologa, neboť poskytuje další náhled v poradenské praxi. Nejčastěji bývá kompozit používán při posuzování partnerských vztahů. Kompozit je součástí partnerské astrologie a funguje jako doplněk k partnerskému horoskopu. Někdy je ale kompozit využíván i jako samostatná technika.

Kompozitní horoskop není nijak složitou astrologickou technikou, neboť se jedná o poloviční vzdálenosti mezi dvěma horoskopy. V případě partnerské synastrie tedy mezi horoskopem muže a ženy. Takto sestavený horoskop, zkráceně řečeno, vypovídá o společném směrování daného páru, jeho silných a slabých tématech. Podstatné je, že na kompozit lze dělat i predikce pro daný pár, tedy např. transity. Kompozitní horoskop lze ale s úspěchem vypracovat i pro jakékoliv dvě různé osoby. Adekvátní výstup nabízí např. i tam, kde nás zajímá, jak budou spolupracovat dva zaměstnanci v rámci společného dvoučlenného týmu, nebo v jiných podobných situacích.

V případě, že byste se chtěli s kompozitními horoskopy naučit pracovat, můžete si objednat můj kurz kompozitních horoskopů.

Pro doplnění uvádím, že někteří astrologové před kompozitním horoskopem preferují tzv. relativ, což je průsečík časů, míst a dat narození dvou jedinců.

Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily