Zasvěcení do Reiki osobně i na dálku

Reiki zasvěcuji na dálku i osobně. Osobně zasvěcuji jednotlivce i skupinky v Praze, ale pokud se dohodne skupina aspoň 3 lidí tak přijedu kamkoliv. Zasvěcení na dálku je možné kdykoliv a je zcela rovnocenné osobnímu zasvěcení. Nabízím také Reiki léčení.

Zasvěcení do Reiki 1., 2., 3.A stupně je možné na dálku nebo osobně. Zasvěcení do 3.B stupně je možné pouze osobě. Dálkové zasvěcení s sebou nese výhodu pohodlí a klidu domova, adept není nervózní ani unavený. Na dálkové zasvěcení si vyhraďte cca 1,5-2 hodiny, materiály a certifikát obdržíte mailem. Osobní seminář trvá cca 2 -4 hodiny podle počtu účastníků. Předpokladem k zasvěcení je vždy plné zvládnutí předchozích stupňů.

Reiki je terapeutická alternativní metoda, sloužící kromě harmonizace a uzdravení fyzického těla také k rozvoji osobnosti. Reiki nám přináší zpět vše-pronikající životní energii a pomáhá nám, abychom začali zase milovat sami sebe ale také vědomě začali pracovat na způsobu našeho myšlení, cítění, na změně životních postojů.

Obsah semináře 1.stupně Reiki

  • Vstupní všeobecné informace o energii Reiki
  • Výuka základních principů Reiki, vliv myšlenek na náš život
  • Výuka koncentračních a meditativních cvičení nezbytných k správnému používání Reiki
  • Řízená meditace před naladěním do 1.stupně Reiki
  • Naladění do 1.stupně Reiki (naladění probíhají individualně)
  • Výuka a praktické procvičení samoterapie Reiki
  • Výuka terapie Reiki

Zasvěcení na dálku: 600,-Kč (25 EUR)
Zasvěcení osobně: 1000,-Kč (40 EUR)

Obsah semináře 2. stupně Reiki

Náplní seminářů 2. stupně Reiki je iniciace do třech symbolů, které bude absolvent používat pro práci s energii Reiki mimo prostor a čas. Tyto symboly mu umožní posílat Reiki do budoucnosti k zajištění harmonického řešení všech životních a tím i zdravotních situací, jakož i do minulosti do určitých klíčových situací. V minulosti to umožňuje rozpustit starý vzorec chování a otevřou se nové možnosti vývoje. Další technika vám umožní harmonizaci na mentálně-psychické úrovni, Reiki tak může proniknout i do podvědomí. Také máte možnost pozitivně ovlivňovat karmické vzorce, úzkosti, závislosti i ostatní mentálně-psychické poruchy veškerého druhu. Nejvšestrannější je pak přenos energie Reiki na dálku . Dále se naučíte čistit místnosti od negativních myšlenkových forem a praktikovat ochranu proti různým nepříjemnostem. Všechny tyto schopnosti můžete využít jak ku prospěchu jiných, tak i ke zlepšení vlastního zdravotního stavu a urychlení duchovního vývoje.

Zasvěcení na dálku: 1000,- Kč (40 EUR)
Zasvěcení osobně: 1600,- Kč (65 EUR)

Obsah semináře 3.A stupně Reiki -Mistr Reiki

Ve 3.stupni Reiki budete iniciováni mistrovskou energií -stáváte se začínajícím Mistrem Reiki a získáváte oprávnění používat velmi silný mistrovský symbol energie Reiki a to jak pro léčení sebe, tak i druhých. Zároveň je to ale významný krok a symbol k vlastnímu duchovnímu růstu.. III. stupeň Reiki je stupněm duchovního růstu -slouží hlavně k osobní transformaci a duchovnímu rozvoji.

Zasvěcení na dálku: 2100,- Kč (85 EUR)
Zasvěcení osobně: 3000,- Kč (120 EUR)

3.B. seminář Reiki Mistr Učitel

Absolvování 3.B. stupně Reiki Mistr učitel je zásadním životním krokem. Přijímáte na sebe odpovědnost za předávání a zasvěcování do Reiki dalším adeptům. Pro absolvování tohoto stupně je nutné mít plně zvládnuté všechny předchozí stupně a pracovat na svém vnitřním rozvoji. Seminář Reiki Mistr Učitel probíhá pouze osobní formou a trvá 2-3 hodiny.
Součástí semináře je předání a výuka zasvěcovacích rituálů, čištění, etika práce s klientem, způsoby pořádání seminářů.

Cena 5000,- Kč (200 EUR)

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *

Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů

Udělení souhlasu: *
 

Zkušenosti a reference

 
Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily