Partnerský horoskop (synastrie, vztahový horoskop, partnerská astrologie)

Partnerský horoskop je astrologická technika, která primárně nabízí porovnání vztahu dvou lidí. Prostřednictvím partnerské astrologie lze zjistit, v čem si dva lidé rozumějí, kde se dokážou pochopit i podpořit. Zrovna tak se ale díky synastrii, což je další synonymum pro partnerský horoskop, ukážou třecí plochy a vzájemné překážky, na kterých je vhodné pracovat.

Jak jste si jistě všimli, záměrně jsem použil definici, že jde o porovnání potenciálu vztahu dvou lidí. Ačkoliv je nejznámější partnerský horoskop mezi milenci, partnery a manželi, zrovna tak můžeme tuto techniku použít ve vztahu kohokoliv jiného. Příznačnější by potom možná byl název vztahový horoskop. Porovnat lze vztah rodiče s dítětem, bratra a sestry, dvou kamarádů nebo zaměstnance s kolegou či nadřízeným. Možností je opravdu celá řada. Princip techniky je relativně jednoduchý. Astrolog vyhodnocuje vzájemnou interakci dvou osobních horoskopů posuzovaných jedinců. Možná by vás mohlo zajímat, že prostřednictvím partnerského horoskopu lze vyhodnotit i vztah mezi člověkem a zvířetem nebo mezi dvěma zvířaty apod.

Pro úplnost uvádím, že do partnerské astrologie se řadí i technika kompozitních horoskopů. K vypracování smysluplného partnerského horoskopu je nutné znát datum, místo a co nejpřesnější čas narození alespoň jednoho z partnerů. U druhého člověka je nutné aspoň datum, ale v lepším případě i místo a čas narození. V případě zájmu vám může vypracovat tento partnerský horoskop.

Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily