Homeopatická poradna

Homeopatie patří mezi nejrozšířenější metody alternativní léčby na celém světě. Homeopatie je velmi šetřná léčebná metoda, která umí léčit všechny úrovně našeho života -psychickou, fyzickou a mentální. Řídí se základnímim principem Universa -principem podobnosti či přitažlivosti: Similia similibus curantur, tedy podobné se léčí podobným.

Jak probíhá homeopatické vyšetření

Na rozdíl od návštěvy ordinace klasického lékaře si připravte víc času. Homeopatie pracuje celostně a proto homeopata zajímají komplexní informace o vašem životě. Nejde tedy pouze o to, co vás bolí, ale i jak se chováte, myslíte, co cítíte, jaké máte obavy, traumata apod.. Na základě těchto informací pak homeopat vybere lék přímo pro vás. Každý člověk je jedinečný!

Co léčit homeopaticky

Homeopatie se jeví jako účinná léčebná metoda na většinu typů onemocnění. Umí bojovat s nemocemi, kde klasická medicína selhává a kde nabízí pouhé potlačování symptomů.

  • akutní potíže (chřipka, kašel, angína, různé záněty a bolesti...)
  • chronické potíže (pohybový aparát, alergie, ekzémy, migrény, gynekologické potíže, neplodnost, závislosti....)
  • psychické a mentální potíže (strachy, obavy, tréma...)

Forma konzultace

Konzultace je možná osobně v Praze. Pro všechny mimopražské je vhodnou alternativou konzultace přes skype. Je zapotřebí vlastnit nejenom připojení k internetu, ale mít i funkční kameru, protože vizuální kontakt je při konzultaci velmi důležitý. Případně je nutné zaslat svojí aktuální fotografii.

Vstupní konzultace -délka 1 -2 hodiny -cena 600,- Kč.
Kontrolní konzultace -délka dle potřeby -cena 300,- Kč.
Kontrolní konzultaci doporučuji nejdříve měsíc po podání léku, ale v případě nejasností, nebo potřeby mě můžete kontaktovat kdykoliv!
Pro homeopatickou práci používám profesionální homeopatický program HOMEO a široké spektrum odborné literatury.

V případě, že máte zájem o homeopatickou léčbu, pošlete prosím objednávku na email pavelhanzal.cz@gmail.com. V emailu uveďte o jakou formu konzultace máte zájem -zda o osobní nebo skype formu. V případě osobního setkání domluvíme termín, u skype konzultace obdržíte platební instrukce a po obdržení platby na náš bankovní účet domluvíme termín online konzultace.

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *

Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů

Udělení souhlasu: *
 
 
Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily