Astrologická a léčitelská poradna Pavel Hanzal

Položit dotaz

Vítám vás v poradně astrologa a léčitele Pavla Hanzala. Tato online poradna je zdarma a slouží k základním odpovědím na dotazy zájemců o zlepšení kvality života. A to jak fyzického, tak duchovního. Můžete proto pokládat dotazy z oblast alternativní medicíny nebo duchovní a karmické cesty. Rád Vám na ně odpovím.

Každý den je možno položit jeden dotaz pro návštěvníka, celkem až tři dotazy za den. Pokud Vám web napíše, že je dnešní kapacita již vyčerpána, zkuste to v dalších dnech. Jednotlivý návštěvník nesmí položit víc jak jeden dotaz týdně. Na více dotazů mu nebude odpovězeno. Po položení dotazu bude Vaše otázka uložena, ale na webu se ukáže až po jejím odpovězení. Údaje, které uvedete do formuláře nebudou, s výjimkou samotného dotazu, na webu zobrazeny a slouží pouze pro odpovězení dotazu.

Pro odeslání dotazu je potřeba, abyste souhlasili s podmínkami poradny. Prosím, přečtěte si je a pokud budete souhlasit, zaklikněte okénko souhlasu a můžete dotaz do poradny odeslat. O zodpovězení dotazu vám přijde informace na váš email, který jste uvedli ve formuláři.

POZOR -Poradna zdarma neslouží k odpovědím na vztahy, hledání zaměstnání, předpovídání budoucnosti apod.. Výklady horoskopů a tarotových karet jsou placené služby. Před položením dotazu si prosím přečtěte výše uvedený první odstavec, kde je přesně specifikováno, k čemu poradna slouží. Na jiné dotazy nemůže být odpovězeno. Děkuji za pochopení.

Žaludek - gastritida

Dobrý den, pane Hanzale, narazila jsem na Vaše stránky a ihned jste mě zaujal. Velice se zajímám o astrologii, ale bohužel zatím nejsem schopna vidět úplně souvislosti. Prosím pomohl byste mi odhalit příčinu mých problémů se žaludkem -co mám udělat proto, abych se vyléčila a více mě netrápil, co mám pochopit apod. Trpím chronickou gastritidou, z toho překyselení žaludku -reflux, nedomykavost záklopky. Velice mě to trápí a chtěla bych se vyléčit. Jen mám stále pocit, že mi něco uniká a také se trošku bojím, že když to mám v horoskopu dost naznačené, že se tomu jen tak nevyhnu... Moc Vám děkuji za odpověď

Dobrý den,

reflux je problematické onemocnění, které není snadné vyléčit. Často je úspěchem aspoň zmenšení problémů.
Mohl bych se na to určitě podívat. Možnosti jsou:

1) Léčitelská konzultace: https://pavelhanzal.cz/konzultace/lecitelske-sluzby/lecitelska-konzultace-osobne-nebo-po-skype

2) Zdravotní analýza podle horoskopu: https://pavelhanzal.cz/konzultace/astrologie-a-horoskopy/zdravotni-horoskop-vcetne-rocni-prognozy-zdravi-mp3-pisemne

Případně oboje nakombinovat, to bychom se domluvili -když budete mít zájem, napište mi na email.

Hezký den, PH

Vysávání energie

Dobrý den pane Hanzale, sedím v kanceláři s kolegyní, která ze mě vysává energii (nevím, jak jinak bych to trefněji popsala). Ona je vlastně "moc hodná", ale je taková dětinská (už je jí 41 let), rychle mluví, každou chvíli povídá o tom, co má těžkého k řešení (pracovní náplň) a čeká, že jí budu pořád nějak na všechno reagovat, nebo jí nějak litovat, nevím. Je na mě moc splašená a taková urputná, zároveň nejistá a bezradná, často na mě pronikavě zírá. Vůbec se v její přítomnosti necítím dobře. Jakmile se ráno zjeví ve dveřích kanceláře, moje energie poklesne na bod mrazu, buší mi srdce, jsem nervózní, naprosto vyčerpaná a nemám vůbec žádné sebevědomí. Odpoledne se dopotácím domů, kde se jakž takž zregeneruji a druhý den nanovo... Mohla bych Vás poprosit o nějakou radu, jak si chránit v přítomnosti kolegyně energii? Ona totiž vlastně nedělá nic, za co bych jí mohla otevřeně zkritizovat. Moc děkuji.

Dobrý den,

primárně jde o Vaše mentální nastavení. Je tedy nutné pracovat hlavně na sobě. Současně Vám můžu poradit vyzkoušet tzv. energetické vajíčko. Pokud zvládnete obě rady, pokryjete tím jak riziko energetického upírství (které ale nemáte potvrzeno a v rámci poradny zdarma se tím bohužel nemůžu zabývat), tak i vlastní mentální, či chcete-li psychickou odolnost související přímo s tématy, které vám kolegyně do života přinesla.

Pokud byste se chtěla naučit pracovat s energií, což by mohlo být prospěšné i pro zmíněný problém, může být cestou i tento můj kurz práce s energií.

Hezký den, PH

Nemocná štítná žláza

Dobrý den, je to již dva a půl roku, kdy mám nemocnou štítnou žlázu -hyperfunkce, kdy je v těle autoimunitní zánět a tělo tvoří protilátky proti štítné žláze. Léčbu podstupuji léky na potlačení funkce štítné žlázy a doplňuji i bylinkami. Nemoc se stále vrací i po vysazení léků. Příští rok mě tedy bude čekat operace. Již čtyřikrát se mi nemoc vrátila po vysazeni léků. Chtěla bych vědět nebo se nějak vnitřně ztotožnit s vědomím toho, že je operace pro mě dobrou volbou. Nebo by mě zajímalo, zda se mám snažit podpořit ještě nějak svoje zdraví, abych nemusela na operaci. S partnerem chceme miminko, ale nejdřív musí být tento problém aspoň pod kontrolou. Moc děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

Dobrý den,

 

obávám se, že na podobné vyjádření nelze využít poradnu zdarma.

Pevné zdraví, PH

Znamení zvěrokruhu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně znamení zvěrokruhu našeho miminka. Narodil se 20.2.2019 a stále nevíme, jaké je to znamení. Někde se uvádí, že je to ještě vodnář a někde, že už je to ryba. Jsme z toho zmatení a chtěli by jsme to vědět. Předem děkuji Lucie B

Dobrý den,

miminko je narozeno ve znamení Ryb.

Hezký den, PH

vztah

Prosím o radu jak navázat plnohodnotný vztah .Již delší dobu asi 3 roky se snažím najít životního partnera ,ale vždy po čase vztah partner ukončí .Nevím co dělám špatně .Děkuji za pomoc Zdenka Došková

Dobrý den,

 

možných příčin může být opravdu hodně. Doporučuji se objednat na konzultaci. Horoskop toho ukáže dost, takže by vám mohlo vysvětlení na základě astrologického výkladu mnoho věcí vysvětlit.

Mějte se fajn, PH

další » poslední »

Váš dotaz

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Místo narození: * Čas narození: *
Předmět dotazu: *
Váš dotaz: *

Podmínky poradny astrologa a léčitele Pavla Hanzala

Tato poradna slouží k řešení různých problémů návštěvníků pavelhanzal.cz. Dotazy jsou odpovídány na základě zkušeností astrologa a léčitele Pavla Hanzala obvykle do 10 pracovních dnů od položení otázky. K položení dotazu do poradny je nutné zaslat formulář na webu dle níže uvedených pokynů. Poradna je zdarma, ovšem na odpověď nevzniká žádný právní nárok. Vyhrazujeme si právo na dotaz neodpovědět bez uvedení důvodu.

Dotazy, na které neodpovídáme:
• diagnóza zdravotního stavu
• dotazy s výsledkem ANO/NE (podáváme pouze návod, jak se zachovat, ale nebereme člověku svobodnou vůli)
• dotazy na výherní čísla ve sportce a podobných loteriích a sázkách
• dotazy typu kdy vyhraju, kdy umřu apod.
• neodpovídáme, zda se máte rozvést, rozejít, zda vás miluje nebo podvádí, ale odpovídáme jaký je mezi vámi vztah, jak se na vztah dívá partner apod. -a na základě toho se pak lépe rozhodnete
• dotazy, zda si zítra zlomíte nohu nebo dostanete prémie
• nepracujeme fatalisticky, proto každá odpověď umožňuje jednat do určité míry svobodně
• na sprosté dotazy a urážky nebude reagováno a budou smazány

Co se můžete dozvědět:

• radu ohledně prevence nebo alternativní léčby - tazatel může být odkázan na léčitelskou nebo jinou odbornou konzultaci

• radu ohledně změny životního stylu

• duchovní nebo karmické poradenství


Každá otázka musí obsahovat pouze JEDEN DOTAZ!

Je třeba zadat datum a místo narození dotazované osoby! V jednom dotazu nesmí být řešena více než jedna osoba. Osobní údaje nebudou na webu zveřejněny.

Upozorňujeme, že doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách poradny na webu pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost tazatele a návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Novinky na email
Návštěvník těchto stránek se může přihlásit k odběru novinek na webu pavelhanzal.cz. Tyto novinky můžou být odesílány na email jednou týdně nebo vždy po zveřejnění novinky. Na zasílání novinek nevzniká návštěvníkovi stránek pavelhanzal.cz žádný právní nárok. Návštěvník stránek se může z odběru a zasílání novinek kdykoliv sám odhlásit přímo na stránkách pavelhanzal.cz v sekci Novinky emailem.

 

 

 


 
Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily