Zdravotní horoskop včetně roční prognózy zdraví MP3 / písemně

Zdravotní horoskop nebo-li osobní horoskop zdraví je zaměřený na speciální analýzu zdravotního stavu. V rámci preventivních doporučení se dozvíte, na jaké orgány a části těla si dávat pozor, co je pro vás vhodné a čemu se naopak vyvarovat. Součástí jsou nejenom zdravotní doporučení z pohledu potenciálních fyzických problémů, ale analýza vašeho horoskopu se zaměřuje i na hlubší souvislosti.
Součástí výkladu je speciální roční astrologická prognóza zdraví zaměřená na preventivní doporučení v rámci nejbližších 12 měsíců. Díky prognóze se dozvíte, na co je potřeba si dávat v oblasti zdraví větší pozor a jakým způsobem podpořit zdravotní prevenci v rámci 1 roku.

Cena:
Audio nahrávka ve formátu MP3 zaslaná emailem....2 300 Kč
Písemný výklad zaslaný na email........................3 000 Kč

Pro výpočet horoskopu je nutné znát datum, čas (+/- 15 min.) a místo narození. Bez těchto údajů nelze horoskop plnohodnotně zpracovat a informace by byly nepřesné a hodně obecné. Průměrná doba dodání objednávky je  1-2 týdny od připsání platby na náš účet. Pokud potřebujete rychlejší termín, tak za příplatek 400Kč je objednávka zpracována do 3 pracovních dní (s výjimkou dovolené). Písemné horoskopy mají vyšší cenu v důsledku větší časové náročnosti. Obecně ale doporučuji spíše audio nahrávky, které umožňují lepší popis a výklad.

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *

Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů

Udělení souhlasu: *
 

Zkušenosti a reference

Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily