Rozhovor pro Meduňku 11/2017 nejen o mojí nové knize Astrologie krok za krokem

Ilustrační fotografie velikost textu: A A A

Proč jste se rozhodl vydat knihu o astrologii?
Hlavním důvodem byla určitá mezera, kterou jsem u astrologických knih dlouhodobě vnímal. Většina z nich pouze opakuje teoretické principy, ale konkrétní a jasný návod na výklad horoskopu v nich doposud chyběl.

Pro koho je kniha Astrologie krok za krokem určena?
Určitě pro začátečníky a falešné začátečníky. Jsem přesvědčený o tom, že díky mé knize se vykládat horoskop dokáže naučit i samouk. Ovšem kniha se může stát důležitou pomůckou i pro absolventy klasických astrologických kurzů. Zkušenější astrologové si zase můžou porovnat svoje postupy a zkušenosti s tím, co v knize prezentuji.

Co všechno čtenáři v knize najdou?
Kniha Astrologie krok za krokem je rozdělena do několika oblastí. Nejdůležitější je postup výkladu horoskopu krok za krokem na příkladech známých osobností s uvedením různých vychytávek pro praxi. Nezbytné jsou teoretické základy, které jsou předkládány jasně a bez zbytečné omáčky. Pro mnoho čtenářů budou přínosné nejčastější otázky studentů astrologie. Každý by si měl přečíst etiku astrologa. Nakonec kniha obsahuje tipy pro další studium.

Můžou se zájemci o studium u astrologa Pavla Hanzala naučit výklad horoskopu i jinak, než z právě vydané knihy?
Určitě ano. Na svém webu www.pavelhanzal.cz nabízím dálkové studium komplexních astrologických oborů, jakož i tarotu a přírodní medicíny. Pro začátečníky je připravený nový ročník prezenčního večerního kurzu od října 2018, na který je vhodné se přihlásit co nejdříve. Nejenom, že si tím studenti zajistí místo, ale hlavně získají výrazně výhodnější cenu.

Na závěr nezbytná otázka. Kde lze knihu Astrologie krok za krokem koupit?
Je k dispozici u všech dobrých knihkupců, tzn. v kamenných prodejnách a eshopech.

                                                          Děkujeme za rozhovor.

Autor článku: Pavel Hanzal
Autor fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: astrologie, horoskop, kniha

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily