Škola lékařské (zdravotní) astrologie - podzim 2021 až jaro 2023

Lékařskou astrologii považuji za jeden z nejlepších a nejzajímavějších oborů, které tato královská disciplína nabízí. Domnívám se, že dokáže nabídnout opravdu mnoho zajímavých informací, díky kterým lze předcházet mnoha zdravotním komplikacím, případně může pomoci zmírnit jejich průběh. Proto jsem si pro všechny zájemce připravil 4 semestrální studium školy lékařské astrologie Hanzal.

Studium probíhá prostřednictvím večerních webinářů. Do studia se může přihlásit úplně každý, kdo má o zdravotní astrologii zájem.

Abyste měli z výuky maximální užitek, je nutné umět vykládat osobní horoskop. Proto pokud to neumíte, doporučuji vám nejprve absolvovat můj online kurz astrologie pro začátečníky -výklad osobního horoskopu. Optimálně si studium základů astrologie načasujte nejméně 3 měsíce před zahájením školy lékařské astrologie. Tím budete mít jistotu, že se zvládnete v prvním semestru školy lékařské astrologie orientovat.

A co se v mojí škole lékařské astrologie všechno dozvíte?

Úplně na začátek chci upozornit, že na všech mých astrologických kurzech důsledně dbám na to, aby se studenti probíranou látku naučili. Tzn., že stěžejní je vždy praxe, do které se snažím zapojit všechny studenty. Jedině tak se astrologii můžete naučit.

1. semestr -podzim/zima 2021

V prvním semestru se naučíte základní zdravotně – astrologickou abecedu. To znamená, že si vysvětlíme základní významy planet, znamení a domů s ohledem na zdraví v horoskopu.
Následně se naučíte vyhodnotit hlavní oslabená místa v osobním horoskopu člověka.
Pochopení těchto principů je absolutně nezbytné pro další studium, proto bude tento semestr z 80 % založený na praxi a na různých příkladech.

Celkem 6 -7 výukových večerních bloků, každý o délce 3 vyučovací hodiny, vždy od 17,30 do 20,00 hodin.

2. semestr -zima/jaro 2022

V druhém semestru si ukážeme vybrané hlavní druhy nemocí, které můžou jednotlivá znamení postihnout. Předem vám prozradím, že nejde nutně vždy o znamení, ve kterém se nachází Slunce zrozence. Dozvíte se, co bývá jejich nejčastější příčinou a jak jim je možné předcházet. Jak na úrovni fyzického těla, tak na poli ducha. Prozradím vám rizikové faktory pro vznik nemoci, jakož i různé tipy na prevenci a případné tipy na prevenci a léčbu jak z oblasti jídelníčku, tak fytoterapie, reflexologie nebo dalších disciplín. Všechny rady jsou postaveny tak, abyste je pochopili i v případě, že nejste v přírodní medicíně zcela „kovaní". Není proto třeba se toho bát.
Znovu si dispozice ukážeme na konkrétních praktických příkladech různých horoskopů.

Celkem 6 -8 výukových večerních bloků, každý o délce 3 vyučovací hodiny, vždy od 17,30 do 20,00 hodin.

3. semestr -podzim/zima 2022

Ve třetím semestru školy lékařské astrologie Hanzal se zaměříme na hledání nejvhodnějších preventivních, případně podpůrně léčebných přírodních postupů podle horoskopu. Jedná se o metodu, která posouvá zdravotní astrologii zase o kousek dál. Zatímco v prvním semestru jste se naučili základy hledání oslabených míst těla nebo ducha v horoskopu, druhý semestr vám rozšířil základní repertoár možností a příčin. Tento semestr, v pořadí třetí, vás naučí lépe zacílit podle konkrétních konstelací v horoskopu a tím lépe řešit konkrétní rizika daného jedince.

Celkem 5 -6 výukových večerních bloků, každý o délce 3 vyučovací hodiny, vždy od 17,30 do 20,00 hodin.

4. semestr -zima/jaro 2023

Celé studium završíme vyhodnocováním budoucích rizik na základě základní prognostické astrologické metody. Znovu bude vše doprovázeno praxí. Nakonec si společně projdeme několik souhrnných praktických příkladů, na kterých si vyzkoušíte vše, co jste se za celou dobu naučili.

Celkem 6 – 7 výukových večerních bloků, každý o délce 3 vyučovací hodiny, vždy od 17,30 do 20,00 hodin.

Možná se divíte, proč je počet výukových bloků uveden v určitém rozsahu. Ačkoliv je kurz, vzhledem k nutnosti intenzivní praxe během výuky, koncipován pro menší skupinku, nelze předem predikovat přesný počet studentů. Z toho důvodu uvádím rozsah bloků, abyste věděli, jaké je minimum a jaké maximum. V termínech je uvedeno vždy minimum a případné potřebné bloky navíc domluvíme společně dle situace. Cena je fixní.

Co ke studiu budete potřebovat

Přednášky budou probíhat formou webináře -přednášející lektor živě. Každý má kdykoliv možnost položit dotaz, na obrazovkách doma uvidíte v průběhu výkladu slidy přednášek nebo kolečka horoskopů. Stačí vám tedy mít standardní připojení k internetu, internetový prohlížeč Google Chrome, funkční mikrofon a pokud možno i kameru (není podmínkou) a přednášky můžete absolvovat odkudkoliv.
Rozestupy mezi jednotlivými večerními bloky budou vždy nejméně 14 dní, abyste měli dostatek času látku vstřebat a případně si připravit domácí úkol na další blok.

Ceny

POZOR -tento kurz je již plně obsazen. Pokud ale máte o studium zájem, pošlete prosím přihlášku. V případě, že se přihlásí alespoň minimální počet studentů do paralelního běhu, vyhlásím další termíny pro druhou skupinu studentů. Na každou přihlášku reaguji.

Školu lékařské astrologie můžete platit následovně:

Úhrada za všechny 4 semestry najednou = cena 19 000 Kč (celková úspora je 7 000 Kč a 1 semestr vychází na 4 750 Kč)
Úhrada za 2 semestry najednou = cena 11 000 Kč (tj. za celý kurz ve dvou platbách zaplatíte dohromady 22 000 Kč, 1 semestr vychází na 5 500 Kč a celková úspora je 4 000 Kč)
Úhrada vždy za 1 semestr samostatně = cena 6 500 Kč (tj. za celý kurz ve 4 platbách zaplatíte dohromady 26 000 Kč)

Sleva při včasné úhradě: do 31.5.2021 sleva 5%, do 30.6.2021 sleva 4%, do 31.7.2021 sleva 3%.

Platí se vždy před zahájením kurzu na bankovní účet. Platební instrukce jsou zájemci zaslány na email po předchozí objednávce.
V případě, že máte o studium zájem, neváhejte. Moje kurzy probíhají vždy v menším okruhu studentů z důvodu, aby bylo možné zajistit dostatečné množství praxe a interaktivního způsobu výuky. Vzhledem k tomu, že je mojí snahou studenty co nejvíce naučit praktickou práci s horoskopy, není možné tuto podmínku menší studijní skupiny překročit.

Objednávky: pavelhanzal.cz@gmail.com nebo prostřednictvím formuláře níže

Termíny:
Začínáme na podzim 2021, první lekce v pátek 17.9.2021 a následně každé 2 týdny v pátek, s výjimkou státních svátků. V případě zájmu už nyní můžete poslat objednávku. Kapacita kurzu je omezena.

Podmínky školy:
Zaplacené kurzovné se v případě odhlášení nebo nedostavení se na kurz ze strany účastníka nevrací -jedná se o storno poplatek ve výši 100 %. V případě, že dojde ze strany lektora ke změně termínu, nevzniká účastníkům kurzu žádný nárok na vrácení kurzovného, ať již v celé nebo poměrné částce. V případě, že by došlo k úplnému zrušení termínu nebo části kurzu ze strany lektora, vrací se poměrná částka. Kdyby došlo ke zrušení celého kurzu ze strany lektorů, bude vráceno celé kurzovné.
V případě nepřítomnosti obdrží student audio nahrávku MP 3 z daného studijního bloku. Celý kurz je autorským dílem a šíření jeho jakékoliv části nebo celku bez písemného svolení autora je přísně zakázáno!

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *

Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů

Udělení souhlasu: *
 
Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily