Sestavení jídelníčku / životosprávy na míru - písemně

Znalost vhodných a nevhodných potravin a nápojů je základním předpokladem lidského zdraví, prevenci i léčby. Navzdory tomu, že jsou knihy a internet plné různých principů a doporučení, jak na to, se ukazuje, že každý člověk potřebuje přizpůsobit jídelníček jeho aktuální situaci a vývoji. V návaznosti na komplexní souvislosti.

Proto na základě mých zkušeností nabízím sestavení vhodného jídelníčku psychotronicky -za pomoci kyvadla. Jak jsem již uvedl, tato služba vám může pomoci v rámci prevence, při léčbě, při nastolení optimální váhy apod.. Do objednávky prosím uveďte, k jakému účelu jídelníček potřebujete a podle toho se zaměřím na jeho sestavení. (například k úpravě váhy sestavím přesnou frekvenci jídel, doporučím dobu jejich konzumace apod.)

Cena:
Písemný výklad zaslaný na email............................700Kč

Pro sestavení jídelníčku je nutné znát celé jméno, datum a místo narození. Průměrná doba dodání objednávky je 1-2 týdny od připsání platby na náš účet. Pokud potřebujete rychlejší termín, tak za příplatek 400Kč je objednávka zpracována do 3 pracovních dní ( s výjimkou dovolené). 

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *

Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů

Udělení souhlasu: *
 

Zkušenosti a reference

Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily