Karmický horoskop exkluzivní MP3 / písemně

Karmický horoskop exkluzivní zahrnuje to, co nabízím v klasickém karmickém horoskopu (tzn. pochopení našeho smyslu života z pohledu vesmírných souvislostí s ohledem na reinkarnaci a naše životní úkoly v tomto zrození. Horoskop obsahuje popis karmického významu Slunce, Luny, Merkuru, Saturnu, Karmického uzlu a ascendentu. Dále témata práce, peníze a kariéra, partnerství a vztahy, děti, zdraví a celkový závěr výkladu horoskopu, shrnující hlavní karmické trendy) a ještě mnohem více. 
Navíc exkluzivní karmický horoskop nabízí podrobnou analýzu horoskopu z pohledu jednotlivých druhů karem. Dozvíte se například, jaké karmické téma vás doprovází již několik zrození a jaké si vaše duše zvolila jako nejzásadnější v tomto životě. Upozorním vás na to, jaké karmě velmi pravděpodobně "neutečete" a proč je tedy podstatné se na dané téma zaměřit. A naopak který karmický úkol je jednodušší zvládnout a danou karmu tak definitivně rozpustit. Karmický horoskop exkluzivní se na karmické souvislosti zaměřuje mnohem více do hloubky, takže přinese zajímavé detaily, které byste se jinak nedozvěděli.

Cena audio nahrávka MP3..............2 200 Kč
Cena písemně............................2 900 Kč

Pro výpočet horoskopu je nutné znát datum, čas (+/- 15 min.) a místo narození. Bez těchto údajů nelze horoskop plnohodnotně zpracovat a informace by byly nepřesné a hodně obecné. Průměrná doba dodání objednávky je 1-2 týdny od připsání platby na náš účet. Pokud potřebujete rychlejší termín, tak za příplatek 500Kč je objednávka zpracována do 3 pracovních dní ( s výjimkou dovolené). Písemné horoskopy mají vyšší cenu v důsledku větší časové náročnosti. Obecně ale doporučuji spíše audio nahrávky, které umožňují lepší popis a výklad.

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *

Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů

Udělení souhlasu: *
 

Zkušenosti a reference

Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily