Výběr jména pro dítě

Jméno každého člověka doprovází celý život a má na něj nemalý vliv. Každé slovo totiž přináší určité vibrace a energie, které na život jedince působí. Přitom jedno samotné konkrétní jméno nemá univerzální vliv na všechny lidi stejně, ale na každého člověka působí svým individuálním způsobem. Proto je výběr jména pro dítě velmi důležitý. Jméno vybírám prostřednictvím několika esoterických metod.

U výběru jména pro dítě můžete také specifikovat, jaký vliv preferujete. Buď se může jednat o celkově obecný příznivý vliv, ale zrovna tak lze výběr jména zaměřit na různá témata, např. zlepšení karmy v daném zrození, úspěch v oblasti peněz, podpora pro duchovní růst apod. Jen každému vřele doporučuji se zamyslet nad tím, zda v případě zaměření se na konkrétní téma nepřinese dítěti spíše omezení v dalších oblastech života, a proto jestli není vhodnější se rozhodnout pro celkově obecný příznivý vliv. Odpovědnost je tedy na vás.

Nabízím 2 varianty výběru jména pro dítě (prosím upřesněte v poznámce objednávky).

Cena:

Výběr jména z vašeho seznamu (seznam může obsahovat až 20 jmen, které preferujete a z nich vyberu nejvhodnější)............................600 Kč

Výběr jakéhokoliv jména (vybírám z kalendáře jmen s ohledem na zadání = buď obecně příznivý vliv nebo příznivý vliv na konkrétní téma)............................1 200 Kč

Pro výběr jména potřebuji znát datum narození, čas narození (+/- 15 min.), místo narození a příjmení. V případě, že vybíráte jména ještě před narozením dítěte, potom potřebuji znát data narození obou rodičů a jejich jména a příjmení.

Průměrná doba dodání objednávky je 10 dní od připsání platby na náš účet.

 

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *

Obchodní podmínky a zpracování osobních údajů

Udělení souhlasu: *
 
Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily