Astrologická a léčitelská poradna Pavel Hanzal

Položit dotaz

Dotazy dle témat - Astrologie

vztah

Prosím o radu jak navázat plnohodnotný vztah .Již delší dobu asi 3 roky se snažím najít životního partnera ,ale vždy po čase vztah partner ukončí .Nevím co dělám špatně .Děkuji za pomoc Zdenka Došková

Dobrý den,

 

možných příčin může být opravdu hodně. Doporučuji se objednat na konzultaci. Horoskop toho ukáže dost, takže by vám mohlo vysvětlení na základě astrologického výkladu mnoho věcí vysvětlit.

Mějte se fajn, PH

Indigové dítě

Dobrý den, jedna nejmenovaná paní astroložka mi řekla, že si myslí, že jsem indigové dítě, poraďte mi prosím, kdo mi skutečně odpoví a pomůže s tím, zda jím skutečně jsem a mám-li i další poslání, popřípadě, jak je rozvíjet. Děkuji a s pozdravem. Linda K.

Dobrý den,

 

z mého pohledu je termín indigové dítě umělá nálepka, kterou nemá smysl se zabývat :). Mnohem důležitější je samotný osobní horoskop, ze kterého se právě Vaše cesta dá vyčíst, jakož i to, co rozvíjet a kam kráčet. Pokud Vám to nejmenovaná astroložka neřekla, pak bych doporučil výklad u někoho jiného tímto směrem. Třeba i u mně:)

Hezký den, PH

Zdravé těhotenství

Dobrý den, Při posledním těhotenství jsem měla problémy s játry, a tak se náš syn narodil o 2 měsíce dříve (počat 30. dubna 2013, narozen 14. listopadu 2013). Chtěli bychom s manželem další miminko, ale máme strach, že se to bude opakovat. Je nějaká možnost pomocí Vašich výpočtů snížit dané riziko v dalším těhotenství( např termínem početí)? Tedy, zda mi můžete vypočítat termín početí pro zdravou holčičku v tomto roce. Budu Vám vděčná za jakoukoliv radu. Děkuji. Klára P. Děkuji. Procházková

Dobrý den,

 

výpočet plodných dnů snižuje riziko potíží otěhotnění, ale 100% garanci přesto nedává. Pokud byste se rozhodla, je možné službu objednat zde.

Hezký den, PH

Je tento aspekt překážkou pro trvalý vztah?

Dobrý den, před rokem jsem poznala jednoho muže, je mezi námi od začátku něco zvláštního a já na něj nedokážu zapomenout. Zajímám se trochu o astrologii a když jsem si dělala náš partnerský horoskop i když nevím jeho hodinu narození, děsí mě tam jeden případný aspekt jeho luna ve střelci tvoří kvadraturu na můj saturn v panně, ptám se vás jako astrologa, myslíte si že pokud by mezi námi vznikl vztah, mohl by být travalý nebo se mám snažit raději na něj zapomenout. Jeho datum narození je 9.8.1973 a místo narození je asi stejné jako moje. Děkuji za odpověd.

Dobrý den,

nejprve je potřeba si uvědomit, že i ve vztahu platí přísloví " bez napětí není pokroku". Tedy partnerský vztah nám umožňuje duchovní růst. Vámi zmíněná kvadratura je samozřejmě problematická, ale to neznamená, že by musela být nutně překážkou dlouhodobějšímu vztahu. Vždy je potřeba vidět kompletní synastrii, aby se daly posoudit styčné a třecí plochy. Zkráceně řečeno " jedna vlaštovka jaro nedělá", ať v tom pozitivním, nebo zkušebním duchu.

Hezký den, PH

 

Váš dotaz

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Místo narození: * Čas narození: *
Předmět dotazu: *
Váš dotaz: *

Podmínky poradny astrologa a léčitele Pavla Hanzala

Tato poradna slouží k řešení různých problémů návštěvníků pavelhanzal.cz. Dotazy jsou odpovídány na základě zkušeností astrologa a léčitele Pavla Hanzala obvykle do 10 pracovních dnů od položení otázky. K položení dotazu do poradny je nutné zaslat formulář na webu dle níže uvedených pokynů. Poradna je zdarma, ovšem na odpověď nevzniká žádný právní nárok. Vyhrazujeme si právo na dotaz neodpovědět bez uvedení důvodu.

Dotazy, na které neodpovídáme:
• diagnóza zdravotního stavu
• dotazy s výsledkem ANO/NE (podáváme pouze návod, jak se zachovat, ale nebereme člověku svobodnou vůli)
• dotazy na výherní čísla ve sportce a podobných loteriích a sázkách
• dotazy typu kdy vyhraju, kdy umřu apod.
• neodpovídáme, zda se máte rozvést, rozejít, zda vás miluje nebo podvádí, ale odpovídáme jaký je mezi vámi vztah, jak se na vztah dívá partner apod. -a na základě toho se pak lépe rozhodnete
• dotazy, zda si zítra zlomíte nohu nebo dostanete prémie
• nepracujeme fatalisticky, proto každá odpověď umožňuje jednat do určité míry svobodně
• na sprosté dotazy a urážky nebude reagováno a budou smazány

Co se můžete dozvědět:

• radu ohledně prevence nebo alternativní léčby - tazatel může být odkázan na léčitelskou nebo jinou odbornou konzultaci

• radu ohledně změny životního stylu

• duchovní nebo karmické poradenství


Každá otázka musí obsahovat pouze JEDEN DOTAZ!

Je třeba zadat datum a místo narození dotazované osoby! V jednom dotazu nesmí být řešena více než jedna osoba. Osobní údaje nebudou na webu zveřejněny.

Upozorňujeme, že doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách poradny na webu pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost tazatele a návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Novinky na email
Návštěvník těchto stránek se může přihlásit k odběru novinek na webu pavelhanzal.cz. Tyto novinky můžou být odesílány na email jednou týdně nebo vždy po zveřejnění novinky. Na zasílání novinek nevzniká návštěvníkovi stránek pavelhanzal.cz žádný právní nárok. Návštěvník stránek se může z odběru a zasílání novinek kdykoliv sám odhlásit přímo na stránkách pavelhanzal.cz v sekci Novinky emailem.

 

 

 


 
Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily