Astrologická a léčitelská poradna Pavel Hanzal

Položit dotaz

Dotazy dle témat - Vztahy

Vyřešená karma ?

Dobrý den pane Hanzal, před pár lety jsme s manželem procházeli hrozným obdobím, (manželem zaviněná nehoda,museli jsme prodat majetek).Něčím podobným v dávné minulosti procházela příbuzná od otce.Pane Hanzal myslíte si že se mi může znovu opakovat situace , kterou jsem si prošla? Začínáme s manželem znovu od začátku ( vztah, stavba domu). Děkuji za odpověď

Dobrý den,

chápu, že to není jednoduchá situace. Na prvním místě je ovšem třeba si uvědomit, že všechny životní události, které prožíváme, souvisí se získáním zkušeností a pochopením souvislostí (viz moje kniha Karmické souvislosti). Proto platí, že pro prevenci před tím, abyste si něčím podobným neprošli znovu, je nutné se poučit. Těžko to takto bez dalších informací rozebírat do hloubky, to bychom mohli na konzultaci skrze Váš horoskop, ale pokud se na něj dívám, tak právě oblast financí druhých lidí a tedy v tomto případě manžela, je jedním z karmických témat vašeho současného zrození. Každopádně není třeba klesat na mysli, v oblasti Vašich peněz máte dostatek rozumu i určitou porci štěstíčka, tedy lze předpokládat, že to zvládnete. 

Hezký den, PH

Změna bydlení

Dobrý den, po odchodu do důchodu jsem se odstěhovala do nového bytu v malé obci nedaleko Prahy. Byt je nový, hezký, levný , ale já se zde cítím velice opuštěná a neštastná. Mám z toho pocity viny a nevím, zda mám hledat nové bydlení. Nevím, zda je to karmická záležitost, jestli je otázka bydlení v našem rodě vyřešená. Prosím o Vaši radu a předem za ni děkuji. S pozdravem Marie Šámalová

Dobrý den,

bohužel jste neuvedla příliš informací, ale i tak je patrné, že v životě potřebujete kolem sebe lidi, kteří jsou vám blízcí a vytvářejí vám rodinu. Pokud jste se jim přestěhováním vzdálila, může to vyvolávat Vámi zmíněné pocity. Současně je ovšem potřeba si dát pozor na přílišné ideály, nebojím se říct iluze, které Váš horoskop také naznačuje. Právě ty by mohly přinášet různé myšlenky podobného rázu. Primárně bych za tím nehledal rodovou karmu, ale spíše váš naturel, který jste dostala do vínku pro toto zrození :)

Pokud bych znal více informací, mohli bychom to rozebrat detailněji, včetně různých alternativ, ale v tomto směru bych již doporučoval konzultaci.

Mějte se pěkně, PH

obavy o zdraví a život

Dobrý den asi tak ve 40 letech se můj život postupně ale pravidelně zhoršuje, rozvod, ztráta zaměstnání, nemoc, několik nevydařených vztahů, ..na co se zaměřit nebo na co si dát pozor, děkuju hezký den Václav

Dobrý den,

pokud se podobným způsobem naakumuluje více závažných problémů, během několika let, tak je evidentní, že ve Vašem životě někde symbolicky řečeno překračujete hranici Univerzálních zákonů. Příčin a souvislostí může být i vícero, vzhledem k tomu, co uvádíte. Každopádně platí, že v rámci Karmických zákonů jsme nejprve upozorňováni menšími výstrahami. Pokud jim nenasloucháme a neřešíme je, pak přicházejí  náročnější. U Vás je tedy nejdůležitější objevit příčinu (y). O to se můžete pokusit sám, nebo navštívit někoho, kdo Vám pomůže. Je možné se objednat ke mě, ale vybírejte intuitivně.

Na závěr upozorňuji, že objevení příčiny nestačí, je nutné ji následně řešit, což bývá nejtěžší krok kvůli naší přirozené lenosti :), který už bude ležet na Vás samotném.

Hezký den, PH

Je tento aspekt překážkou pro trvalý vztah?

Dobrý den, před rokem jsem poznala jednoho muže, je mezi námi od začátku něco zvláštního a já na něj nedokážu zapomenout. Zajímám se trochu o astrologii a když jsem si dělala náš partnerský horoskop i když nevím jeho hodinu narození, děsí mě tam jeden případný aspekt jeho luna ve střelci tvoří kvadraturu na můj saturn v panně, ptám se vás jako astrologa, myslíte si že pokud by mezi námi vznikl vztah, mohl by být travalý nebo se mám snažit raději na něj zapomenout. Jeho datum narození je 9.8.1973 a místo narození je asi stejné jako moje. Děkuji za odpověd.

Dobrý den,

nejprve je potřeba si uvědomit, že i ve vztahu platí přísloví " bez napětí není pokroku". Tedy partnerský vztah nám umožňuje duchovní růst. Vámi zmíněná kvadratura je samozřejmě problematická, ale to neznamená, že by musela být nutně překážkou dlouhodobějšímu vztahu. Vždy je potřeba vidět kompletní synastrii, aby se daly posoudit styčné a třecí plochy. Zkráceně řečeno " jedna vlaštovka jaro nedělá", ať v tom pozitivním, nebo zkušebním duchu.

Hezký den, PH

 

vztah

Dobrý den, rozešla jsem se s přítelem a nevím zda mám usilovat o navrácení,zda by ve vztahu došlo k pozitivní změně a tím pádem jsme spolu mohli žít či se alespoň častěji vídat. Hlavně nevím, zda by o to on sám stál?Nebo mám jít dál jinou cestou? Předem velice děkuji a přeji krásný večer. S pozdravem Oborníková

Dobrý den,

doporučuji si nechat vypracovat partnerský horoskop. Ten ukáže styčné a třecí plochy vašeho vztahu a budete se moci lépe rozhodnout. Můžete si ho nechat vypracovat i na dálku, viz moje sekce služby.

Každopádně upozorňuji, že pokud má vztah klapat, tak musí chtít a pracovat na jeho vývoji oba partneři. Bez toho to prostě nefunguje.

Příjemný den, PH

Váš dotaz

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Místo narození: * Čas narození: *
Předmět dotazu: *
Váš dotaz: *

Podmínky poradny astrologa a léčitele Pavla Hanzala

Tato poradna slouží k řešení různých problémů návštěvníků pavelhanzal.cz. Dotazy jsou odpovídány na základě zkušeností astrologa a léčitele Pavla Hanzala obvykle do 10 pracovních dnů od položení otázky. K položení dotazu do poradny je nutné zaslat formulář na webu dle níže uvedených pokynů. Poradna je zdarma, ovšem na odpověď nevzniká žádný právní nárok. Vyhrazujeme si právo na dotaz neodpovědět bez uvedení důvodu.

Dotazy, na které neodpovídáme:
• diagnóza zdravotního stavu
• dotazy s výsledkem ANO/NE (podáváme pouze návod, jak se zachovat, ale nebereme člověku svobodnou vůli)
• dotazy na výherní čísla ve sportce a podobných loteriích a sázkách
• dotazy typu kdy vyhraju, kdy umřu apod.
• neodpovídáme, zda se máte rozvést, rozejít, zda vás miluje nebo podvádí, ale odpovídáme jaký je mezi vámi vztah, jak se na vztah dívá partner apod. -a na základě toho se pak lépe rozhodnete
• dotazy, zda si zítra zlomíte nohu nebo dostanete prémie
• nepracujeme fatalisticky, proto každá odpověď umožňuje jednat do určité míry svobodně
• na sprosté dotazy a urážky nebude reagováno a budou smazány

Co se můžete dozvědět:

• radu ohledně prevence nebo alternativní léčby - tazatel může být odkázan na léčitelskou nebo jinou odbornou konzultaci

• radu ohledně změny životního stylu

• duchovní nebo karmické poradenství


Každá otázka musí obsahovat pouze JEDEN DOTAZ!

Je třeba zadat datum a místo narození dotazované osoby! V jednom dotazu nesmí být řešena více než jedna osoba. Osobní údaje nebudou na webu zveřejněny.

Upozorňujeme, že doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách poradny na webu pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost tazatele a návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Novinky na email
Návštěvník těchto stránek se může přihlásit k odběru novinek na webu pavelhanzal.cz. Tyto novinky můžou být odesílány na email jednou týdně nebo vždy po zveřejnění novinky. Na zasílání novinek nevzniká návštěvníkovi stránek pavelhanzal.cz žádný právní nárok. Návštěvník stránek se může z odběru a zasílání novinek kdykoliv sám odhlásit přímo na stránkách pavelhanzal.cz v sekci Novinky emailem.

 

 

 


 
Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily