Astrologická a léčitelská poradna Pavel Hanzal

Položit dotaz

Dotazy dle témat - Energie

Vysávání energie

Dobrý den pane Hanzale, sedím v kanceláři s kolegyní, která ze mě vysává energii (nevím, jak jinak bych to trefněji popsala). Ona je vlastně "moc hodná", ale je taková dětinská (už je jí 41 let), rychle mluví, každou chvíli povídá o tom, co má těžkého k řešení (pracovní náplň) a čeká, že jí budu pořád nějak na všechno reagovat, nebo jí nějak litovat, nevím. Je na mě moc splašená a taková urputná, zároveň nejistá a bezradná, často na mě pronikavě zírá. Vůbec se v její přítomnosti necítím dobře. Jakmile se ráno zjeví ve dveřích kanceláře, moje energie poklesne na bod mrazu, buší mi srdce, jsem nervózní, naprosto vyčerpaná a nemám vůbec žádné sebevědomí. Odpoledne se dopotácím domů, kde se jakž takž zregeneruji a druhý den nanovo... Mohla bych Vás poprosit o nějakou radu, jak si chránit v přítomnosti kolegyně energii? Ona totiž vlastně nedělá nic, za co bych jí mohla otevřeně zkritizovat. Moc děkuji.

Dobrý den,

primárně jde o Vaše mentální nastavení. Je tedy nutné pracovat hlavně na sobě. Současně Vám můžu poradit vyzkoušet tzv. energetické vajíčko. Pokud zvládnete obě rady, pokryjete tím jak riziko energetického upírství (které ale nemáte potvrzeno a v rámci poradny zdarma se tím bohužel nemůžu zabývat), tak i vlastní mentální, či chcete-li psychickou odolnost související přímo s tématy, které vám kolegyně do života přinesla.

Pokud byste se chtěla naučit pracovat s energií, což by mohlo být prospěšné i pro zmíněný problém, může být cestou i tento můj kurz práce s energií.

Hezký den, PH

co vylepsit po duchovni ceste

Pekny den p. Pavle, prosim o radu .... v jake sfere se vice zajimat o duchovno? je pro mne urceno jeste neco vice nez vyklad karet-kartarka/kyvadlo/andele již 25 let...rada bych vedela, zda mam do vinku dano jeste neco vice... dekuji Janka snad jsem otazku polozila tak, jak to citim ja...vsak se vyznate co bych rada vedela dekuju

Dobrý den,

jsou pro vás vhodná koncentrační cvičení tak, abyste více zacílila na samotné spojení s Universem. Například Eduard Tomáš napsal několik knih, podle kterých byste mohla postupovat.

Pokud byste chtěla nějakou esoterickou disciplínu, pak byste mohla zauvažovat nad prací s energií. Může to být Reiki, Shamballa nebo práce s Pránou. Zasvěcení můžete absolvovat u mně nebo kohokoliv, kdo to nabízí. Práci s Pránou se můžete naučit na kurzu, který nabízím zde.

Hezký den, PH

Váš dotaz

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Místo narození: * Čas narození: *
Předmět dotazu: *
Váš dotaz: *

Podmínky poradny astrologa a léčitele Pavla Hanzala

Tato poradna slouží k řešení různých problémů návštěvníků pavelhanzal.cz. Dotazy jsou odpovídány na základě zkušeností astrologa a léčitele Pavla Hanzala obvykle do 10 pracovních dnů od položení otázky. K položení dotazu do poradny je nutné zaslat formulář na webu dle níže uvedených pokynů. Poradna je zdarma, ovšem na odpověď nevzniká žádný právní nárok. Vyhrazujeme si právo na dotaz neodpovědět bez uvedení důvodu.

Dotazy, na které neodpovídáme:
• diagnóza zdravotního stavu
• dotazy s výsledkem ANO/NE (podáváme pouze návod, jak se zachovat, ale nebereme člověku svobodnou vůli)
• dotazy na výherní čísla ve sportce a podobných loteriích a sázkách
• dotazy typu kdy vyhraju, kdy umřu apod.
• neodpovídáme, zda se máte rozvést, rozejít, zda vás miluje nebo podvádí, ale odpovídáme jaký je mezi vámi vztah, jak se na vztah dívá partner apod. -a na základě toho se pak lépe rozhodnete
• dotazy, zda si zítra zlomíte nohu nebo dostanete prémie
• nepracujeme fatalisticky, proto každá odpověď umožňuje jednat do určité míry svobodně
• na sprosté dotazy a urážky nebude reagováno a budou smazány

Co se můžete dozvědět:

• radu ohledně prevence nebo alternativní léčby - tazatel může být odkázan na léčitelskou nebo jinou odbornou konzultaci

• radu ohledně změny životního stylu

• duchovní nebo karmické poradenství


Každá otázka musí obsahovat pouze JEDEN DOTAZ!

Je třeba zadat datum a místo narození dotazované osoby! V jednom dotazu nesmí být řešena více než jedna osoba. Osobní údaje nebudou na webu zveřejněny.

Upozorňujeme, že doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách poradny na webu pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost tazatele a návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Novinky na email
Návštěvník těchto stránek se může přihlásit k odběru novinek na webu pavelhanzal.cz. Tyto novinky můžou být odesílány na email jednou týdně nebo vždy po zveřejnění novinky. Na zasílání novinek nevzniká návštěvníkovi stránek pavelhanzal.cz žádný právní nárok. Návštěvník stránek se může z odběru a zasílání novinek kdykoliv sám odhlásit přímo na stránkách pavelhanzal.cz v sekci Novinky emailem.

 

 

 


 
Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily