Astrologická a léčitelská poradna Pavel Hanzal

Položit dotaz

Dotazy dle témat - Psychika

Změna bydlení

Dobrý den, po odchodu do důchodu jsem se odstěhovala do nového bytu v malé obci nedaleko Prahy. Byt je nový, hezký, levný , ale já se zde cítím velice opuštěná a neštastná. Mám z toho pocity viny a nevím, zda mám hledat nové bydlení. Nevím, zda je to karmická záležitost, jestli je otázka bydlení v našem rodě vyřešená. Prosím o Vaši radu a předem za ni děkuji. S pozdravem Marie Šámalová

Dobrý den,

bohužel jste neuvedla příliš informací, ale i tak je patrné, že v životě potřebujete kolem sebe lidi, kteří jsou vám blízcí a vytvářejí vám rodinu. Pokud jste se jim přestěhováním vzdálila, může to vyvolávat Vámi zmíněné pocity. Současně je ovšem potřeba si dát pozor na přílišné ideály, nebojím se říct iluze, které Váš horoskop také naznačuje. Právě ty by mohly přinášet různé myšlenky podobného rázu. Primárně bych za tím nehledal rodovou karmu, ale spíše váš naturel, který jste dostala do vínku pro toto zrození :)

Pokud bych znal více informací, mohli bychom to rozebrat detailněji, včetně různých alternativ, ale v tomto směru bych již doporučoval konzultaci.

Mějte se pěkně, PH

Kletba?

Dobrý den, na podzim jsem měla velmi nepříjemný konflikt s osobou, jež pracuje ve stejné firmě. Tento problem jsem nezavinila já, ale od té doby se mi dějí same nepříjemné věci, v květnu se přidružily zdravotní problemy, s nimiž si lékaři nevědí rady a tyto se vlečou stale. Mám podezření, že na mě byla uplatněna nějaká černá magie -osoba o níž mluvím, je velmi závistivá, zlá, měla spoustu sporů na pracovišti i před tím, jen ne takového rozměru. Co mě na ní nejvíce děsí jsou její zelené kočičí oči, ze kterých ta zloba primo sálá. Bylo by možno nějak zjistit, zda je to vše pouze shoda náhod, či je mé tušení správné a nějak tento vliv zasavit? Děkuji za Váš čas a přeji vše nej, Andrea

Dobrý den,

možná Vás překvapím, ale skutečná kletba se vyskytuje velmi zřídka. Mnohem častěji se různé problémy vyskytují se samotným vnitřním rozpoložením člověka, které může být narušené v důsledku nějaké uplynulé situace. Například vyhroceného sporu, který zůstal nevyřešen a vzájemná antipatie se táhne nadále časem, zejména pokud se dotyční nějak dostávají do kontaktu. Toho se dá zbavit relativně jednoduše. Změnou vlastního životního postoje k podobným situacím, jakož i změnou postoje k tomu člověku. Včetně cíleného zasílání upřímné lásky a přáním všeho dobrého. Bohužel, každému se to nepovede, občas bývá antipatie nesmírně silná.

Pokud jste z Prahy, nejlépe by bylo, kdybyste dorazila na konzultaci a mrkli bychom na to. Pokud nikoliv, je možná Skype konzultace. Alternativou je speciální vypracování nahrávky mp3 se zaměřením na Vaše problémy. Pokud byste se rozhodla, napište mi prosím email.

Hezký den, PH

Váš dotaz

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Místo narození: * Čas narození: *
Předmět dotazu: *
Váš dotaz: *

Podmínky poradny astrologa a léčitele Pavla Hanzala

Tato poradna slouží k řešení různých problémů návštěvníků pavelhanzal.cz. Dotazy jsou odpovídány na základě zkušeností astrologa a léčitele Pavla Hanzala obvykle do 10 pracovních dnů od položení otázky. K položení dotazu do poradny je nutné zaslat formulář na webu dle níže uvedených pokynů. Poradna je zdarma, ovšem na odpověď nevzniká žádný právní nárok. Vyhrazujeme si právo na dotaz neodpovědět bez uvedení důvodu.

Dotazy, na které neodpovídáme:
• diagnóza zdravotního stavu
• dotazy s výsledkem ANO/NE (podáváme pouze návod, jak se zachovat, ale nebereme člověku svobodnou vůli)
• dotazy na výherní čísla ve sportce a podobných loteriích a sázkách
• dotazy typu kdy vyhraju, kdy umřu apod.
• neodpovídáme, zda se máte rozvést, rozejít, zda vás miluje nebo podvádí, ale odpovídáme jaký je mezi vámi vztah, jak se na vztah dívá partner apod. -a na základě toho se pak lépe rozhodnete
• dotazy, zda si zítra zlomíte nohu nebo dostanete prémie
• nepracujeme fatalisticky, proto každá odpověď umožňuje jednat do určité míry svobodně
• na sprosté dotazy a urážky nebude reagováno a budou smazány

Co se můžete dozvědět:

• radu ohledně prevence nebo alternativní léčby - tazatel může být odkázan na léčitelskou nebo jinou odbornou konzultaci

• radu ohledně změny životního stylu

• duchovní nebo karmické poradenství


Každá otázka musí obsahovat pouze JEDEN DOTAZ!

Je třeba zadat datum a místo narození dotazované osoby! V jednom dotazu nesmí být řešena více než jedna osoba. Osobní údaje nebudou na webu zveřejněny.

Upozorňujeme, že doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách poradny na webu pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost tazatele a návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Novinky na email
Návštěvník těchto stránek se může přihlásit k odběru novinek na webu pavelhanzal.cz. Tyto novinky můžou být odesílány na email jednou týdně nebo vždy po zveřejnění novinky. Na zasílání novinek nevzniká návštěvníkovi stránek pavelhanzal.cz žádný právní nárok. Návštěvník stránek se může z odběru a zasílání novinek kdykoliv sám odhlásit přímo na stránkách pavelhanzal.cz v sekci Novinky emailem.

 

 

 


 
Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily