Astrologická a léčitelská poradna Pavel Hanzal

Položit dotaz

Dotazy dle témat - Karma

prokletí

Dobrý den pane Pavle, jmenuji se Hanka a ráda bych se zepala, zda mě někdo neproklel. Životem pouze proplouvam a nikam se nehýbu. Často se mi stává, že se budím pravidelně kolem třetí hodiny ranní, mám divné sny o různých zvířatech. Poslední dobou se my zdá o svatbách, však nikdy nebyly moje. Také se mi objevují již zemřelí příbuzní a nejvíc,co mě znepokojilo, byly dva zářivé úplňky na obloze. A na tento sen mi bylo sděleno, že mě nejspíš někdo proklel. Mohu se tedy zeptat na lidi, kteří mě obklopují, jestli jsou dobří a zda mě nějak neklamou, popřípadě zda je někdo nový na obzoru? Dekuji za Váš čas a přeji příjemný den, s pozdravem Hanka

Dobrý den,

je potřeba si uvědomit, že sny primárně symbolizují témata, která bychom měli řešit -tedy Vám nejdříve doporučuji se zaměřit na pochopení toho, co Vám sny sdělují, a podle toho se zachovat, a na základě těchto informací lze absolvovat nějakou terapii či konzultaci, podle výsledku. Určitým specifikem jsou pak jasnozřivé sny, ale to asi nebude Váš případ, když nepíšete, že by se vyplnily.

Každopádně podobná analýza snů není v rámci bezplatné poradny možná, nemluvě o tom, že by bylo nutné celou situaci a sny podrobněji popsat.

Případného prokletí bych se nebál, mnoho lidí (a to i ezoteriků) vidí kletbu za každým rohem, skutečnost je ovšem většinou někde jinde.

Hezký den, PH

Vyřešená karma ?

Dobrý den pane Hanzal, před pár lety jsme s manželem procházeli hrozným obdobím, (manželem zaviněná nehoda,museli jsme prodat majetek).Něčím podobným v dávné minulosti procházela příbuzná od otce.Pane Hanzal myslíte si že se mi může znovu opakovat situace , kterou jsem si prošla? Začínáme s manželem znovu od začátku ( vztah, stavba domu). Děkuji za odpověď

Dobrý den,

chápu, že to není jednoduchá situace. Na prvním místě je ovšem třeba si uvědomit, že všechny životní události, které prožíváme, souvisí se získáním zkušeností a pochopením souvislostí (viz moje kniha Karmické souvislosti). Proto platí, že pro prevenci před tím, abyste si něčím podobným neprošli znovu, je nutné se poučit. Těžko to takto bez dalších informací rozebírat do hloubky, to bychom mohli na konzultaci skrze Váš horoskop, ale pokud se na něj dívám, tak právě oblast financí druhých lidí a tedy v tomto případě manžela, je jedním z karmických témat vašeho současného zrození. Každopádně není třeba klesat na mysli, v oblasti Vašich peněz máte dostatek rozumu i určitou porci štěstíčka, tedy lze předpokládat, že to zvládnete. 

Hezký den, PH

Změna bydlení

Dobrý den, po odchodu do důchodu jsem se odstěhovala do nového bytu v malé obci nedaleko Prahy. Byt je nový, hezký, levný , ale já se zde cítím velice opuštěná a neštastná. Mám z toho pocity viny a nevím, zda mám hledat nové bydlení. Nevím, zda je to karmická záležitost, jestli je otázka bydlení v našem rodě vyřešená. Prosím o Vaši radu a předem za ni děkuji. S pozdravem Marie Šámalová

Dobrý den,

bohužel jste neuvedla příliš informací, ale i tak je patrné, že v životě potřebujete kolem sebe lidi, kteří jsou vám blízcí a vytvářejí vám rodinu. Pokud jste se jim přestěhováním vzdálila, může to vyvolávat Vámi zmíněné pocity. Současně je ovšem potřeba si dát pozor na přílišné ideály, nebojím se říct iluze, které Váš horoskop také naznačuje. Právě ty by mohly přinášet různé myšlenky podobného rázu. Primárně bych za tím nehledal rodovou karmu, ale spíše váš naturel, který jste dostala do vínku pro toto zrození :)

Pokud bych znal více informací, mohli bychom to rozebrat detailněji, včetně různých alternativ, ale v tomto směru bych již doporučoval konzultaci.

Mějte se pěkně, PH

obavy o zdraví a život

Dobrý den asi tak ve 40 letech se můj život postupně ale pravidelně zhoršuje, rozvod, ztráta zaměstnání, nemoc, několik nevydařených vztahů, ..na co se zaměřit nebo na co si dát pozor, děkuju hezký den Václav

Dobrý den,

pokud se podobným způsobem naakumuluje více závažných problémů, během několika let, tak je evidentní, že ve Vašem životě někde symbolicky řečeno překračujete hranici Univerzálních zákonů. Příčin a souvislostí může být i vícero, vzhledem k tomu, co uvádíte. Každopádně platí, že v rámci Karmických zákonů jsme nejprve upozorňováni menšími výstrahami. Pokud jim nenasloucháme a neřešíme je, pak přicházejí  náročnější. U Vás je tedy nejdůležitější objevit příčinu (y). O to se můžete pokusit sám, nebo navštívit někoho, kdo Vám pomůže. Je možné se objednat ke mě, ale vybírejte intuitivně.

Na závěr upozorňuji, že objevení příčiny nestačí, je nutné ji následně řešit, což bývá nejtěžší krok kvůli naší přirozené lenosti :), který už bude ležet na Vás samotném.

Hezký den, PH

Jak si mam poradit, kdyz mam podezreni, ze moji rodinu nekdo proklel? Prosim!

Dobry den,jmenuji se Petra je mi 34 let, jsem vdana za moc hodneho a starosliveho muze, mame spolu holcicku, v posledni dobe se nam nedari e i kdyz pracujeme nad nase sily,nemame zadne penize,jako by nam protekaly mezi prsty. Jsme hodni lide, nikomu nic spatneho neprejeme e snazime se vsem kdo nejakou pomoc potrebuji pomahat, bohuzel jsme lide,ze i kdyz nemame penize ani na chleb,tak pusobime staste,protoze se snazime nikdy nikoho nezatezovat nasima problemy, bohuzel spousta lidi nam zavidi nas "bezstarostny zivot" ale to je klam, protoze mame tolik problemu,ze kazdy vecer placu do polstare,ze nedakazu dat memu diteti co si zaslouzi.Mam pocit,ze nam nas vztah nekdo zavidi, a proklel nas, nic se nam nevede, taky jsem mela strasne zdravotni problemy dva mesice, aniz by se vedelo z ceho. Chtela jsem Vas pozadat o pomoc. Nevim si rady a citim,ze uz nemuzu, jsem strasne unavena.....Prosim o pomoc jak obratit, to zle zpatky odkuk prislo.

Dobrý den,

neklesejte na mysli :) Ačkoliv to mnoho lidí nerado slyší, základní téma k řešení leží vždy u nich samotných. Tedy ať již nás potkávají jakékoliv zkoušky nebo nepříjemnosti, vždy je hlavní hledat příčinu u sebe a ne jinde. To neznamená, že bychom byli špatní. Prostě se musíme něco naučit, získat zkušenosti a kráčet dál. To vysvětluji ve své knize Karmické souvislosti.

Co se týká kletby -díval jsem se na to a nemyslím si, že by to byl Váš případ. Ostatně skutečné a úspěšné uřknutí bývá dost řídké. A protože se o kletbu nejedná, nejvhodnější by bylo, kdybyste zjistila, kde vás tlačí bota. Nejlepší by byla astrologická konzultace, klidně i po skypu. Nebo audio MP3 cílený výklad. Obojí je možné i u mě. Nebo si prostě zanalyzujte svůj život a co děláte mylně. Obvykle je ale lepší pohled někoho nezávislého a zkušeného, na základě horoskopu.

Hezký den a ať se daří! PH

Váš dotaz

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Místo narození: * Čas narození: *
Předmět dotazu: *
Váš dotaz: *

Podmínky poradny astrologa a léčitele Pavla Hanzala

Tato poradna slouží k řešení různých problémů návštěvníků pavelhanzal.cz. Dotazy jsou odpovídány na základě zkušeností astrologa a léčitele Pavla Hanzala obvykle do 10 pracovních dnů od položení otázky. K položení dotazu do poradny je nutné zaslat formulář na webu dle níže uvedených pokynů. Poradna je zdarma, ovšem na odpověď nevzniká žádný právní nárok. Vyhrazujeme si právo na dotaz neodpovědět bez uvedení důvodu.

Dotazy, na které neodpovídáme:
• diagnóza zdravotního stavu
• dotazy s výsledkem ANO/NE (podáváme pouze návod, jak se zachovat, ale nebereme člověku svobodnou vůli)
• dotazy na výherní čísla ve sportce a podobných loteriích a sázkách
• dotazy typu kdy vyhraju, kdy umřu apod.
• neodpovídáme, zda se máte rozvést, rozejít, zda vás miluje nebo podvádí, ale odpovídáme jaký je mezi vámi vztah, jak se na vztah dívá partner apod. -a na základě toho se pak lépe rozhodnete
• dotazy, zda si zítra zlomíte nohu nebo dostanete prémie
• nepracujeme fatalisticky, proto každá odpověď umožňuje jednat do určité míry svobodně
• na sprosté dotazy a urážky nebude reagováno a budou smazány

Co se můžete dozvědět:

• radu ohledně prevence nebo alternativní léčby - tazatel může být odkázan na léčitelskou nebo jinou odbornou konzultaci

• radu ohledně změny životního stylu

• duchovní nebo karmické poradenství


Každá otázka musí obsahovat pouze JEDEN DOTAZ!

Je třeba zadat datum a místo narození dotazované osoby! V jednom dotazu nesmí být řešena více než jedna osoba. Osobní údaje nebudou na webu zveřejněny.

Upozorňujeme, že doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách poradny na webu pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost tazatele a návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Novinky na email
Návštěvník těchto stránek se může přihlásit k odběru novinek na webu pavelhanzal.cz. Tyto novinky můžou být odesílány na email jednou týdně nebo vždy po zveřejnění novinky. Na zasílání novinek nevzniká návštěvníkovi stránek pavelhanzal.cz žádný právní nárok. Návštěvník stránek se může z odběru a zasílání novinek kdykoliv sám odhlásit přímo na stránkách pavelhanzal.cz v sekci Novinky emailem.

 

 

 


 
Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily