Astrologická a léčitelská poradna Pavel Hanzal

Položit dotaz

Dotazy dle témat - Ledviny

paraziti

Dobrý den Vážený pane Hanzale mám k Vám prosbu zda byste mi mohl poradit jak se zbavit parazitů a škrkavek .Už jsem snad vyzkoušela všechno možné ,ale mám stále zdravotní problémy jak s močovým měchýřem tak taky se srdíčkem někdy mi nepříjemně přeskakuje Doktor mi nic na to nedal a vyšetření je v pořádku.Děkuji za odpověď a přeji pěkný den Galiová

Dobrý den,

o parazitech píšete v množném čísle, ale již neuvádíte, jak jste dospěla k názoru, že jimi trpíte. Předpokládám, že jste o tom byla informována za pomoci různých alternativních přístrojů, které by měly parazity detekovat. A pokud ano, pak obvykle nabízejí i řešení, např. ošetření přístrojem Zapper. Pokud je to jinak, neváhejte mě kontaktovat ohledně konzultace.

Co se týká močového měchýře, znovu neuvádíte, co je to za problémy. Pokud by se jednalo o chronický slabý zánět, jsou vhodné brusinky -i ve formě tablet, tzv. Swiss brusinky, dále je důležitá bylinková směs -zde ovšem záleží na tom, zda je příčina přímo v moč. měchýři nebo ledvinách a podle toho se směs zvolí. U srdce znovu pouze obecný dotaz, bohužel nelze v rámci poradny zdarma zanalyzovat a odpovědět. Každopádně celkově vám doporučuji se naučit a denně praktikovat reflexní terapii, rozhodne vám může pomoci.

Hezký den, PH

Váš dotaz

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Místo narození: * Čas narození: *
Předmět dotazu: *
Váš dotaz: *

Podmínky poradny astrologa a léčitele Pavla Hanzala

Tato poradna slouží k řešení různých problémů návštěvníků pavelhanzal.cz. Dotazy jsou odpovídány na základě zkušeností astrologa a léčitele Pavla Hanzala obvykle do 10 pracovních dnů od položení otázky. K položení dotazu do poradny je nutné zaslat formulář na webu dle níže uvedených pokynů. Poradna je zdarma, ovšem na odpověď nevzniká žádný právní nárok. Vyhrazujeme si právo na dotaz neodpovědět bez uvedení důvodu.

Dotazy, na které neodpovídáme:
• diagnóza zdravotního stavu
• dotazy s výsledkem ANO/NE (podáváme pouze návod, jak se zachovat, ale nebereme člověku svobodnou vůli)
• dotazy na výherní čísla ve sportce a podobných loteriích a sázkách
• dotazy typu kdy vyhraju, kdy umřu apod.
• neodpovídáme, zda se máte rozvést, rozejít, zda vás miluje nebo podvádí, ale odpovídáme jaký je mezi vámi vztah, jak se na vztah dívá partner apod. -a na základě toho se pak lépe rozhodnete
• dotazy, zda si zítra zlomíte nohu nebo dostanete prémie
• nepracujeme fatalisticky, proto každá odpověď umožňuje jednat do určité míry svobodně
• na sprosté dotazy a urážky nebude reagováno a budou smazány

Co se můžete dozvědět:

• radu ohledně prevence nebo alternativní léčby - tazatel může být odkázan na léčitelskou nebo jinou odbornou konzultaci

• radu ohledně změny životního stylu

• duchovní nebo karmické poradenství


Každá otázka musí obsahovat pouze JEDEN DOTAZ!

Je třeba zadat datum a místo narození dotazované osoby! V jednom dotazu nesmí být řešena více než jedna osoba. Osobní údaje nebudou na webu zveřejněny.

Upozorňujeme, že doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách poradny na webu pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost tazatele a návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Novinky na email
Návštěvník těchto stránek se může přihlásit k odběru novinek na webu pavelhanzal.cz. Tyto novinky můžou být odesílány na email jednou týdně nebo vždy po zveřejnění novinky. Na zasílání novinek nevzniká návštěvníkovi stránek pavelhanzal.cz žádný právní nárok. Návštěvník stránek se může z odběru a zasílání novinek kdykoliv sám odhlásit přímo na stránkách pavelhanzal.cz v sekci Novinky emailem.

 

 

 


 
Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily