Astrologická a léčitelská poradna Pavel Hanzal

Položit dotaz

Dotazy dle témat - Žlučník

žlučníkové kamínky

Dobrý večer. Vážený pane Hanzale, prosím o radu. Po vyšetření na Sonu mi byly diagnostikovány 2 kamínky o velikosti 2 mm. Zaujala mě možnost léčby olivovým olejem.Mám jen dotaz, zda je možné tuto léčbu použít při zvýšených jaterních testech. Přeji pěkné slunečné dny a děkuji za Váš čas. Monika Florová

Dobrý den,

 

je vůbec otázkou, proč jsou jaterní hodnoty zvýšené. Lze předpokládat, že je to důsledkem žlučníkové koliky nebo trvalého dráždění stěn žlučníku kamínky. Tak jako tak v tomto okamžiku je potřeba zvýšené opatrnosti a takto na dálku by bylo nezodpovědné něco konstatovat.

Hezký den, PH

žlučníkový kámen

Dobrý den, Asi před dvěma měsíci mi začaly zdravotní problémy, o kterých jsem si myslela, že souvisí se žaludkem -bolesti pod trojúhelníkem, říhání. Podstoupila jsem gastroskopické vyšetření žaludku a podle lékařky mám žaludek v pořádku. Při vyšetření na sonu břicha mi byl nalezen žlučníkový kámen cca 15mm. Byla mi doporučena operace endoskopicky, ale mám obavy a ráda bych se kamene zbavila jinak než chirurgickým zásahem do těla. Chtěla bych se Vás tedy zeptat jestli je možné takhle velký kámen odstranit vámi zmiňovanou kůrou olovovým olejem. Děkuji za odpověď a krásný den. Monika

Dobrý den,

jsem překvapený, že vám byl doporučen endoskopický zákrok -běžná praxe v těchto případech je laparoskopická operace....

Každopádně k Vašemu dotazu. Pokud netrpíte zažívacími obtížemi, je možné opatrně kůru z mého článku vyzkoušet, ale vždy záleží na tom, jak tělo zareaguje -pokud by se objevily nějaké problémy, je nutné ihned přestat (v některých případech tělo nesnese ani lžíci olivového oleje s citronem a hrozí komplikace, tedy je to vždy na vlastní riziko nemocného).

Pozor je třeba dávat v případě, že byste uvažovala nad radikální olivovou kůrou, kdy se vypije najednou větší množství olivového oleje -tu rozhodně nedoporučuji, riziko akutní žlučníkové příhody je příliš vysoké.

Každopádně počítejte s tím, že odstranění žlučového kamene je běh na dlouhou trať a nemusí se vždy podařit.

Hodně zdraví PH

Břicho

Dobrý den, občas mě pobolívá v pravém podžebří. zejména po smažených jídlech. Co s tím? Děkuji Novotný

Dobrý den,

pravděpodobně se jedná o žlučník a s ním spojené problémy. Bylo by vhodné podstoupit ultrazvukové vyšetření, aby specifikovalo příčinu. Z alternativní medicíny vyzkoušejte každé ráno na lačno polévkovou lžíci olivového oleje lisovaného za studena s kapkou citronu.

Pevné zdraví, Pavel Hanzal

Váš dotaz

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Místo narození: * Čas narození: *
Předmět dotazu: *
Váš dotaz: *

Podmínky poradny astrologa a léčitele Pavla Hanzala

Tato poradna slouží k řešení různých problémů návštěvníků pavelhanzal.cz. Dotazy jsou odpovídány na základě zkušeností astrologa a léčitele Pavla Hanzala obvykle do 10 pracovních dnů od položení otázky. K položení dotazu do poradny je nutné zaslat formulář na webu dle níže uvedených pokynů. Poradna je zdarma, ovšem na odpověď nevzniká žádný právní nárok. Vyhrazujeme si právo na dotaz neodpovědět bez uvedení důvodu.

Dotazy, na které neodpovídáme:
• diagnóza zdravotního stavu
• dotazy s výsledkem ANO/NE (podáváme pouze návod, jak se zachovat, ale nebereme člověku svobodnou vůli)
• dotazy na výherní čísla ve sportce a podobných loteriích a sázkách
• dotazy typu kdy vyhraju, kdy umřu apod.
• neodpovídáme, zda se máte rozvést, rozejít, zda vás miluje nebo podvádí, ale odpovídáme jaký je mezi vámi vztah, jak se na vztah dívá partner apod. -a na základě toho se pak lépe rozhodnete
• dotazy, zda si zítra zlomíte nohu nebo dostanete prémie
• nepracujeme fatalisticky, proto každá odpověď umožňuje jednat do určité míry svobodně
• na sprosté dotazy a urážky nebude reagováno a budou smazány

Co se můžete dozvědět:

• radu ohledně prevence nebo alternativní léčby - tazatel může být odkázan na léčitelskou nebo jinou odbornou konzultaci

• radu ohledně změny životního stylu

• duchovní nebo karmické poradenství


Každá otázka musí obsahovat pouze JEDEN DOTAZ!

Je třeba zadat datum a místo narození dotazované osoby! V jednom dotazu nesmí být řešena více než jedna osoba. Osobní údaje nebudou na webu zveřejněny.

Upozorňujeme, že doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách poradny na webu pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost tazatele a návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

Novinky na email
Návštěvník těchto stránek se může přihlásit k odběru novinek na webu pavelhanzal.cz. Tyto novinky můžou být odesílány na email jednou týdně nebo vždy po zveřejnění novinky. Na zasílání novinek nevzniká návštěvníkovi stránek pavelhanzal.cz žádný právní nárok. Návštěvník stránek se může z odběru a zasílání novinek kdykoliv sám odhlásit přímo na stránkách pavelhanzal.cz v sekci Novinky emailem.

 

 

 


 
Hledat podle témat
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily