Individuální výuka astrologie, tarotu a přírodní medicíny (kyvadlo, bylinářství, reflexní terapie)

Individuální výuka astrologie, tarotu nebo přírodní medicíny (kyvadlo, bylinářství, reflexní terapie) je možná osobně v Praze či na dálku prostřednictvím Skype. U skupiny alespoň 4 zájemců jsem ochoten přijet v rámci ČR kamkoliv. Přijet mimo Prahu můžu i v případě 1 -3 zájemců, ale cena bude upravena v návaznosti na dopravu.

Cena je 500 Kč / 60 min.
Pokud si objednáte balíček 5 hodin individuální výuky, poskytuji slevu 5 %, takže za balíček zaplatíte 2 375 Kč

Pokud si objednáte balíček 10 hodin individuální výuky, poskytuji slevu 10 %, takže za balíček zaplatíte 4 500 Kč

Pokud se domluví 2 studenti je cena za oba 800 Kč / 60 min. výuky (400 Kč / osoba), v případě 3 studentů je cena 1 050 Kč / 60 min. výuky (350 Kč / osoba). v případě 4 studentů je cena 1 200 Kč / 60 min. výuky (300 Kč / osoba)

U větší skupiny zájemců bude stanovena cena individuálně.

 

 

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *
 
 
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
X

Tarotová a kartářská škola Hanzal - kompletní balíček dálkového studia nabízených kurzů

Pokud byste měli zájem se naučit všechny aktuálně nabízené techniky, tak je nabízím za zvýhodněnou cenu jako kompletní Tarotovou a kartářskou školu Hanzal. Studovat je můžete online postupně nebo je můžete obdržet najednou na CD poštou domů!

Nyní ještě navíc s další dodatečnou akční slevou ve výši 2 000 Kč, tzn. výsledná cena za balíček při online studiu je pouhých 6 500 Kč. Do objednávky prosím napište:akční sleva 2 000 Kč.

Zobrazit detaily