Tarotová prognóza na 2 roky MP3/písemně

Výklad prognózy na 2 roky prostřednictvím tarotových karet popisuje hlavní oblasti života a jejich témata, doporučení a varování v daném roce -počítáno od zpracování nahrávky nebo vašeho zadání. V rámci tarotové předpovědi je samozřejmě možné se zaměřit i na konkrétní oblast nebo oblasti vašeho života, podle toho, jak si budete přát. Na rozdíl od roční prognózy získáte přehled na období dvou let a ještě ušetříte 200Kč!

Cena:
Audio nahrávka ve formátu MP3 zaslaná emailem....1 100Kč
Písemný výklad zaslaný na email............................1 500Kč

Pro výklad je nutné znát celé jméno a datum narození (tedy na rozdíl o astrologie není nutné znát čas narození). Bez těchto údajů nelze výklad plnohodnotně zpracovat a informace by byly nepřesné a hodně obecné. Průměrná doba dodání objednávky je 1-2 týdny od připsání platby na náš účet. Pokud potřebujete rychlejší termín, tak za příplatek 300Kč je objednávka zpracována do 3 pracovních dní ( s výjimkou dovolené). Písemné výklady mají vyšší cenu v důsledku větší časové náročnosti. Obecně ale doporučuji spíše audio nahrávky, které umožňují lepší popis a výklad.

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *
 
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
Fatal error: Call to a member function getPublishedContent() on a non-object in /var/www/hosting/p/pavelhanzal.cz/web/www/application/views/scripts/web/index.phtml on line 75