Karmické poradenství a smysl života osobně nebo po Skype

V případě zájmu o konzultaci v oblasti karmy, karmického úkolu a smyslu života mě můžete navštívit po předchozí domluvě v Praze 10 nebo se můžeme domluvit na online konzultaci prostřednictvím Skype.

Kompletní poradenství v oblasti reinkarnace, minulých životů, karmy, karmických úkolů a smyslu života v tomto životě. Každý člověk má svojí karmu a je velmi užitečné jí znát. Poznáním vlastního karmického úkolu a zkoušek zde na zemi může člověk porozumět vlastnímu životu a událostem, se kterými se v životě potkává a musí je řešit. Reinkarnace je běžnou součástí našich životů a jako taková by neměla být opomíjena. Je možné se zaměřit na jedno nebo několik životních témat (například vztahy, práce, zdraví atd.) nebo je možné komplexní zpracování vaší karmy. Nepovažuji za důležité, zda jsme byli v minulém životě král nebo kmán, ale pro náš život je zásadní karma jako taková a naše životní cíle a úkoly. Pro případné souvislosti s naším konkrétním zrozením, kde můžeme mimo jiné vidět i to, kým jsme konkrétně byli, slouží regresní terapie, i když i zde je tato informace pouze případným doplňkem (přesnějí často vedlejší informací) řešení konkrétních problémů.

K poradenství a zpracování vašeho karmického tématu používám několik esoterických disciplín a duchovní vhledy.

Obvyklá doba konzultace je 1 hodina, v případě jednoduchého dotazu se může jednat i o 30 minut nebo naopak o delší dobu.

Pokud si nejste jisti, neváhejte mě kontaktovat a vše si vysvětlíme. Konzultace nemusí být zaměřena pouze na karmu a smysl života, ale může zahrnovat léčitelské služby, výklad horoskopu nebo výklad tarotových karet. Metody je také možno kombinovat a tím dosáhnout maximální efektivity.

Cena: První hodina 800Kč, každých dalších 15 minut cena 150Kč.

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: * Telefon: *
E-mail: * Datum narození: *
Ulice a čp.: * Město, PSČ: *
Způsob platby: * Formou: *
Poznámka: *
 
Náš tip

Místo pro váš reklamní odkaz v side baru obalený textem. Přečtěte si zajímavé články o alternativní léčbě nemocí a zdraví.

 
Fatal error: Call to a member function getPublishedContent() on a non-object in /var/www/hosting/p/pavelhanzal.cz/web/www/application/views/scripts/web/index.phtml on line 75