Horoskop pro každé znamení na duben 2019

Ilustrační fotografie velikost textu: A A A

Beran

Silné období, které vám nabízí hodně nadšení a energie. Abyste ho přetavili ve výsledky, tak je potřeba o více pragmatický a trpělivý přístup. K vašemu okolí se snažte chovat více citlivě a nějaká tolerance by také neuškodila.
Rada: Hlavou zeď neprorazíte.

Býk

Duben bude solidním obdobím. Hlavně v první dekádě se můžete mj. více věnovat mystice nebo umění. Naopak na konci měsíce nepočítejte s velkým klidem. Pocítíte touhu něco ve svém životě změnit a to velmi rychle.
Rada: Cvičte taichi.

Blíženci

Duben může přinést určité zmatky, ale zrovna tak jsou jeho první dvě dekády vhodné pro meditace a napojení na Universum. Jen je nutná upřímnost ve vašem snažení. Ke konci měsíce budete sršet nápady a komunikací.
Rada: Denně meditujte.

= Online kurzy přírodní medicíny od léčitele a astrologa Pavla Hanzala

Rak

V dubnu bude „střídavě oblačno“. To by vás ale nemělo nijak rozhodit, zejména pokud se opřete o svoje přesvědčení, které má stabilní základy. Poslední dekáda je vhodná ke změnám v oblasti bydlení, ale pokud na tom doma nepanuje shoda, tak situaci neřešte.
Rada: Cvičte jógu.

Lev

První dvě dubnové dekády budou velmi dobré, tak se toho snažte co nejvíce využít. Jedinou komplikací by mohlo být, když byste se pokusili vaše okolí tzv. „válcovat“. Poslední dekáda může přinést problémy, zejména u změn souvisejících s majetkem a financemi.
Rada: Naučte se átmavičáru.

Panna

Existuje riziko, že špatně odhadnete situaci nebo se vás někdo pokusí podvést, což platí hlavně pro první dvě dekády. Jinak pro celý duben je velmi důležité, abyste dobře komunikovali. Vyhýbejte se slovním konfliktům, ale nebojte se být asertivní.
 Rada: Vyzkoušejte džňána jógu.

Váhy

V dubnu bude pokračovat výzva z konce března. Tedy se musíte naučit, že někdy je potřeba udělat rázné rozhodnutí, přestože vám to není vlastní nebo nejste o zvolené cestě zcela rozhodnuti. Pokud budete váhat, přijdou nepříjemné zkoušky.
Rada: Modlitba vás podpoří.

Štír

První dekáda vám nabídne téměř vše, proto buďte otevření a Universum vás nasměruje. V druhé dekádě se můžou objevit občasné spory se silnými osobnostmi. Nenechte se vytočit. Na konci měsíce nečiňte ukvapené kroky v materiální oblasti.
Rada: Snažte se udržet vnitřní harmonii.

Střelec

Nejlepším obdobím bude poslední dubnová dekáda, ve které dojde k uvolnění rizika omylů a iluzí. Do té doby se snažte poctivě pracovat a příliš nespoléhejte na svoji fantazii. Sami se pokuste o dochvilnost a férovost.
Rada: Uvědomujte si skutečnost.

Kozoroh

Duben nebude úplně nejklidnějším měsícem, protože se musíte popasovat s různými situacemi, ve kterých se objeví spory a nečekaně rychlé překážky. Možná pochopíte, že někdy je lepší svůj přístup trochu změkčit a pak půjde vše lépe.
Rada: Poproste Universum o pomoc.

Vodnář

Přestože první dvě dekády nebudou zcela bez mráčku, přesto je vhodné většinu důležitých věcí vyřešit právě v těchto dnech. Ke konci měsíce totiž můžete narazit na neústupnost v oblastech, kde toužíte po svobodě a volnosti.
Rada: Cvičte vnější i vnitřní pránajámu.

Ryby

Spoléhání se na štěstí a přílišná povrchnost by se vám nemuseli vyplatit. Problémem může být i komunikace, zejména když nebude míněna vážně a nedokážete z ní vydolovat reálné činy. Pokud ale vše zvládnete, problémy nebudou mít důvod vzniknout.
Rada: Karma jóga vás posune dál.

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal

Autor článku: Pavel Hanzal
Autor fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: horoskop

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách pavelhanzal.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

X

Novinka - unikátní kurz karmické astrologie

Kurz karmické astrologie je vhodný pro všechny zájemce o studium astrologie z hlubšího pohledu karmických zákonů. Vysvětlíme si, v čem nám může osobní horoskop z pohledu karmy pomoci a jak mu můžeme porozumět.

Studium probíhá online. Více informací o kurzu najdete ZDE.

Zobrazit detaily